יום שבת, 9 במרץ 2013

עטא עיסאויית ממשיך להמציא חדשות

אני זכרתי שכתבתי כאן על המחבל במדי צלם , עטא עויסאת , או שאולי רציתי לכתוב ולא כתבתי...
עטא עוייסאת אחראי לפברוק צילומים , של ילדים בגילאי 6 , ערבים , באזיקים, צילומים סוחטי דמעות,
שכמובן נילוו לכל כתבה ערבית בדבר מעצר חשודים ערבים בזריקת אבנים , ולהשלמת התמונה היו גם תיאורים 
סוחטי דמעות של ילדים קטנים שנחקרו בשב"כ . כל הכתבות הללו והתמונות הללו הציגו את זורקי האבנים
כקרבנות , בעוד שכל אבן היא ניסיון לרצח , והם מנסים לפגוע באיכות חייהם , ובחייהם בכלל של האוכלוסיה היהודית . הפיכת המחבל לקרבן , את הקרבן האמיתי לפוגע , 
עטא הפך את התעמולה שלו בדבר הצדקת הטרור לנשק , דרך עבודתו בידיעות אחרונות , 
שבעליו חולקים השקפות עולם דומות לשלו. וכאשר היו התפרעויות קשות בהר הזיתים ושוטרי מג"ב ניסו לרסן
את הפורעים , ערבים תושבי המקום שניסו לרצוח באופן קבוע את יהודי האיזור, הוא פרסם תמונה של שוטרי מג"ב דורסים ערבי. וכנגדם נפתחו הליכים משמעתיים . 
ולכן לא התפלאתי כלל כשקראתי את הכתבה הבאה: וגם את התגובה מאחריה, ואני מסכימה עם כל מילה שלה. 
צלם 'ידיעות אחרונות' נפצע, טופל - והשמיץ המשטרה.  
 
  ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.13 בשעה 20:52 בברכה, אוהבחדשות

עטא עוויסאת, צלם 'ידיעות אחרונות' שנפגע מאבן בהר הבית, סירב לקבל טיפול מידי חובש משטרתי, ורץ להתלונן שהמשטרה סירבה לטפל בו • תיעוד.עטא עוויסאת, צלם 'ידיעות אחרונות', נפגע בהר הבית במהלך ידוי אבנים לעבר כוחות המשטרה מאבן שפגעה בפניו, הוא הוצא על ידי אנשי ה'סהר האדום' אל שער המוגרבים.
במשטרה מציינים, כי בניגוד לטענותיו של עוויסאת, כי לא קיבל טיפול רפואי על ידי כוחות המשטרה, בידי המשטרה צילומים המוכיחים חד משמעית כי חובש משמר הגבול הגיע אל אלונקתו של הצלם, ביקש לטפל בו אך הוא סירב.
עוד בנושא:
• הסלמה: בקבוקי תבערה נזרקו בהר הבית • המשטרה השתלטה על הרחבה
המשטרה מציגה רצף תמונות המוכיחות לדבריה, כי הצלם קם מהאלונקה לאחר שסירב לקבל את הטיפול הרפואי, ירד בשער המוגרבים אל רחבת הכותל, ושם ביקש מצלמים אחרים לצלמו - תוך שהוא מתלונן בפניהם כי לא קיבל טיפול רפואי מכוחות המשטרה.
עטא עוויסאת, צלם 'ידיעות אחרונות' הגיב ל'בחדרי חרדים' כי סירב לטיפול הרפואי מחובש מג"ב, לאחר שזה ניגש אליו רק 10 דקות לאחר שנפצע.
"נפגעתי מדבר מה שנזרק לעברי, אנשי הסהר האדום הבהירו לי כי זה מחייב טיפול דחוף, ורצו לפנות אותי לבית החולים אל-מקאסד בהר הזיתים. אני סירבתי, מאחר ורציתי טיפול רפואי בבית חולים ישראלי. כשהגעתי לשער המוגרבים, עמדו שם קצינים שהביטו לעברי ולא עשו דבר. אחד השוטרים בשם שמשון, פנה אלי והציע עזרה רפואית, התעלמתי והמשכתי רגלית לכיוון הכותל, תוך כדי שאני מרגיש סחרחורת. בדרך, אחד השטרים שהציג את עצמו כחובש ניגש אלי והציע את עזרתו, אמרתי לו שכ-10 דקות הוא מביט לעברי ורק עכשיו ניגש אלי? סירבתי. בבית החולים עברתי 30 תפרים, וכ-10 שיניים נשברו לי".
"אני מוכן ללכת עם המשטרה עד הסוף, הקצינים הבכירים עמדו בצד וסייעו לי".

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=51902


השקר הגדול מוכח בצילומים משום שהם צולמו בתוך הר הבית!  

 
  הצילומים בהם חובש מג"ב מגיע לעטא עוויסת צולמו בתוך הר הבית כפי שרואים בתמונות, זאת אומרת מייד לאחר שנפצע. ולא כפי שטוען שכבר ירד לכותל.אך צריך לדעת מי הצלם, עטא עוויסת צלם מוכר מאוד בנוף של הפרות סדר בירושלים וביו"ש ובצמו מפר סדר סידרתי שאף נעצר כמה פעמים בגין השתתפות בהפס"ד. כמו כן הוא מוכר וידוע כמי שיודע להימצא במקומות ש"לפתע" פורצים בהם עימותים או פרובקציה אחרת שבמקרה ידע לצלמם.
כמו כן הרטוריקה של דבריו כי נזרק לעברו "דבר מה" תוך הימנעות מציון כי נזרקה אבן, היא מדברת בעד עצמה.
אלא שאני לא מבין מדוע בכלל לתת תשומת לב לאדם עלוב זה, תן לו להתבכיין, מימלא בתקשורת הפלסטינית הוא תמיד יישאר צודק...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה